Czas realizacji zamówienia

                         

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Większość zamówień wysyłanych jest w ciągu 1-3 dni roboczych.

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 7 dni. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn czas realizacji   się wydłuży zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany.                                                

Czas liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie przy wyborze tradycyjnego przelewu, złożenia zamówienia jeżeli wybrałeś  płatność przy odbiorze , oraz poprawnego zakończenia płatności w elektronicznym systemie, przy opcji płatności za pośrednictwem PayU.

 

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

» formy płatności 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Instagram
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM
Click Shop | Hosting home.pl