Opcje przeglądania

Zestawy prezentowe, które zmotywują Cię do działania!

Każdy mijający rok, to powód do uporządkowania różnych spraw oraz określenia celu, do którego zmierzamy. To dobry moment na znalezienie równowagi pomiędzy pracą, a czasem tylko dla siebie. To również idealna chwila, by zacząć czerpać z dobrodziejstw natury i zgłębić temat tak popularnej ostatnio ekopielęgnacji?

Właśnie takie myśli towarzyszyły nam przy tworzeniu edycji zestawów motywacyjnych i mamy nadzieję, że wyszło nam to całkiem dobrze :-) To wyjątkowe zestawy prezentowe, które dodadzą Ci energii i chęci do działania.

Dodatkowo w wyniku współpracy z Anią z bloga mama-sama.pl na potrzeby akcji #12wyzwańMSpl powstał specjalny box "NOWA TY" z akcesoriami, które pomogą Tobie (i nam!) osłodzić i uprzyjemnić ten "ciężki" czas pracy nad sobą. Wierzymy, że prezenty dla mam zyskają Wasze uznanie.

Pamiętaj, że każdy zestaw prezentowy możesz spersonalizować, zamieniając przedmioty na takie, które będą bardziej odpowiednie dla Ciebie lub osoby, którą chcesz obdarować. Możliwości jest naprawdę wiele! Znajdziesz tutaj zarówno zestaw upominkowy dla koleżanki uwielbiającej zabawne kobiece gadżety, jak i dla wiecznie zabieganej siostry, która nie ma czasu na uzupełnienie kosmetyków. Polecamy nasze zestawy prezentowe na zamówienie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Instagram
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM
Click Shop | Hosting home.pl